Algobit

Informatyka to nauka o przetwarzaniu informacji. Algobit specjalizuje się w szeroko pojętej informatyce. Nasza działalność w zakresie programowania, polega na pisaniu aplikacji - desktopowych, webowych, oraz tych, które znajdą się na urządzeniach mobilnych. Tworzymy aplikacje zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Wliczają się w to systemy CRM, CRP, jak również kompleksowa obsługa firm.
Działalność w zakresie sieci komputerowych realizowana poprzez wiedzę i doświadczenie inżynierów sieciowych, polega na projektowaniu, oraz wdrożeniu i budowie sieci komputerowych, zarówno dla sektora prywatnego (firmy, mikro i makroprzedsiębiorstwa), jak i publicznego (urzędy, szkoły, instytucje). Mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi i projektowania sieci komputerowych w oparciu o sprzęt różnorodnych producentów, ze szczególnym nastawieniem na sprzęt marki CISCO.
Służymy również doradztwem komputerowym. Dotyczy to zarówno wdrożeń jak i doborze narzędzi informatycznych do realizacji zróżnicowanych celów.

Dlaczego my?

Dlaczego Algobit?

Każdy projekt realizowany jest - od początku do końca - według ściśle określonego planu i polega na stopniowej realizacji etapów założonych na początku przedsięwzięcia. Pozwala to na zachowanie systematyczności, niezbędnej w każdego rodzaju pracach informatycznych. Z tego też względu dbamy o każdy niuans, a do pojawiających się problemów podchodzimy metodycznie, szukając zawsze optymalnego rozwiązania.

W swojej pracy zawsze używamy technologii z najwyższej półki. Dotyczy to zarówno pracy z kodem, jak również projektów i wdrożeń sieci komputerowych. Każdy projekt i każde rozwiązanie musi działać zgodnie z aktualnym stanem wiedzy i oczekiwaniami Klienta. Charakterystyczną cechę naszej firmy jest stałe dokształcanie się naszych specjalistów, tak aby sprostać coraz nowszym wymaganiom e-rynku i e-biznesu. Nasi inżynierowie sieciowi to wysokiej klasy specjaliści, którzy - oprócz wykształcenia informatycznego - legitymują się uznawanymi na całym świecie certyfikatami CISCO.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy projekt to inna historia, której realizacja wymaga użycia konkretnych, często niepowtarzalnych metod opartych o sprawdzone narzędzia i technologie.

Podejmując decyzję o czasie realizacji, uwzględniamy szereg czynników, które mogą ten czas zarówno wydłużyć, jak i skrócić. Nigdy nie kierujemy się zasadą "czas to pieniądz". W kontakcie z Klientem podajemy realny czas wykonania projektu. W ręce Klienta oddajemy produkt, który działa; produkt z którego Klient będzie zadowolony.

Każdemu Klientowi służymy poradą, oraz wyjaśniamy jak działa wykonany projekt. Zapewniamy fachową pomoc i systemowe wsparcie.

faq